Oklejanie aut – Białystok

      Comments Off on Oklejanie aut – Białystok

Oklejanie aut – Białystok.

Oklejenie samochodu to jedna z najskuteczniejszych odmian reklamowania swojego biznesu. Auto przemieszczając się po mieście dotrze do sporej liczby osób, mogących stać się ewentualnymi klientami, a co za tym idzie – podwyższy sprzedaż. Istnieje wiele firm w Białymstoku które oferują oklejanie pojazdów, lecz decydując się na ten krok, musimy starannie sprawdzić firmę: klasę użytych materiałów do oklejania: typu farb do druku, rodzaju folii, oraz jak prezentuje się już oklejony samochód. Powinniśmy też porównać parę ofert, zapewniających nam dobrą cenę, ale też wysoką jakość i terminowość usługi. Podjąwszy decyzję o oklejeniu auta należy przemyśleć nad powierzchnią, którą chcemy okleić: można okleić całe nadwozie oraz tylną szybę lub tylko jego część, dokonać wyboru rodzaju folii: błyszczącą lub matową, jak również pokryć wydruk płynnym laminatem lub nie. Tak więc jest kilka rzeczy decydujących o kosztach usługi i końcowym efekcie, a także o wytrzymałości i odporności wydruku. Dodatkowo reklama na samochodzie – czy to oklejonym w całości czy też części – wzmacnia prestiż firmy i zwiększa jej pozycję wśród innych nieoklejonych firmowych aut.
Oklejanie aut Białystok

Zmiana koloru samochodu poprzez oklejenie

Niektórzy potrzebują nie reklamy na aucie, ale zastąpienia koloru samego samochodu bez ponownego lakierowania. Stało się to bardzo powszechne, szczególnie, że folie samochodowe mogą mieć różną strukturę i kolor. Do wyboru mamy między innymi carbon, szczotkowany metal, satynę oraz całą gamę kolorów (błysk lub mat). Świetną propozycją jest również przyciemnienie szyb specjalną, antyrefleksyjną folią przyciemniającą. Pozwoli to zmniejszyć ilość promieniowania słonecznego i promieni UV, ale również wspaniale zwiększy walory wizualne oklejonego samochodu. Oklejanie samochodów Białystok

Oklejanie samochodów Białystok

Oklejanie samochodów wymaga dużego doświadczenia, gdyż folie przyklejane są na powierzchnie, które nie są płaskie. Posiadają wyoblenia oraz przetłoczenia, co wymaga od techników reklamy dużego wyczucia, sprytu oraz precyzji podczas aplikacji folii z wydrukiem na karoserię samochodu. Dodatkowo sam proces oklejania samochodu powinien odbywać się w jak najbardziej izolowanych warunkach. Najlepiej jeżeli jest to specjalna hala posiadające system wentylacji oraz odpylania, który eliminuje wszelkie zanieczyszczenia i pyły, które mogły by osiąść na samochodzie, bądź też przykleić się do powierzchni klejowej folii podczas jej aplikacji.
Oklejanie samochodów Białystok
Przeczytaj również – Druk wielkoformatowy w reklamie zewnętrznej