Teczki ofertowe pozostają nadal praktyczne…

      Możliwość komentowania Teczki ofertowe pozostają nadal praktyczne… została wyłączona

Teczki ofertowe pozostają nadal praktyczne

Teczki ofertowe to nadal praktyczny materiał reklamowy, który wykorzystywany jest do pakowania różnego typu dokumentów, ofert bądź materiałów reklamowych. Tymi dokumentami są najczęściej umowy, formularze, informacje, cenniki zaś w przypadku materiałów reklamowych to zwykle ulotki, foldery, katalogi itp. Teczki ofertowe sprawdzają się głównie w punktach handlowych oraz biurach, gdzie klient pojawia się osobiście. Aby zapewnić mu kompletną dawkę informacji na temat usługi bądź produktów, do teczki ofertowej / reklamowej pakowane są odpowiednie materiały. Przeczytaj również – Teczki ofertowe Białystok.

Teczki ofertowe Białystok

Teczka ofertowa podnosi walor estetyczny wręczanej oferty i świadczy o profesjonalizmie.

Teczki ofertowe niewątpliwie są elementem reklamowym. Oczywiście, że możemy wręczyć klientowi te same materiały informacyjne bądź reklamowe zapakowane w foliową koszulkę do archiwizacji dokumentów, ale czy wygląda to profesjonalnie i estetycznie? Raczej nie i tak odbierze to klient. Inaczej jest gdy wszystkie materiały informacyjne bądź reklamowe współgrają ze sobą i stanowią jedną linię stylistyczną, mówiąc inaczej posiadają spójną identyfikację wizualną.

Teczki reklamowe Białystok

Warianty wykonania teczek ofertowych

Teczki ofertowe posiadają kilka wariantów wykonania. Począwszy od rodzaju podłoża, może być to papier kredowy o podwyższonej gramaturze, bądź też karton, jednostronnie lub dwustronnie powlekany. Następną kwestią jest wykonanie tzw. skrzydełka czyli elementu teczki który umożliwia włożenie do nie zawartości. Przy opcji najniższej skrzydełko jest przyklejane z osobnego arkusza papieru i jest to najczęściej stosowana metoda w produkcji z użyciem maszyn do druku cyfrowego. W przypadku tego typu druku barierą jest maksymalna wielkość arkusza, która uniemożliwia wykonania całości teczki z jednego arkusza papieru. Koleją opcją jest druk offsetowy w którym całą teczką możemy już wyprodukować z jednego arkusza co daje nam o wiele lepszy wizualnie produkt, które walor estetyczny jest również wyższy. Kolejną kwestią jest tzw. grzbiet – teczki najtańsze nie posiadają go co dyskwalifikuje je w użyciu z większą zawartością. Teczka z grzbietem posiada już taką możliwość i w zależności od jego szerokośći, czyli 5-10mm daje możliwość umieszczenia w niej większej bądź mniejszej ilości materiałów reklamowych.

Zapoznaj się także z:
Rollup – łatwy i szybki w montażu nośnik reklamy
Wizytówki Białystok ? Projekt oraz druk